Starptautiskais izstāžu centrs

Atsauksmes

Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas enerģētikas aģentūra" izsaka pateicību „RTU-BT1” SIA kolektīvam par viesmīlību un kvalitatīvu servisu.

Īpaši vēlamies atzīmēt ēdināšanas servisa speciālistes Elīnas Zakses un viņas kolēģu darbu un augsto profesionalitāti, klājot un apkalpojot kafijas paužu dalībniekus izstādes „Vide un Enerģija 2015” laikā organizētās konferences, paneļdiskusijas un radošās darbnīcas laikā, kā arī pozitīvu attieksmi pret klientiem.

Latvijas Ārstu biedrība sadarbojusies ar SIA „RTU-BT1”, rīkojot 7. Latvijas ārstu kongresu, kas ir nozīmīgākais Latvijas medicīnas speciālistu nozares pasākums.

Kongress notika 2013. gadā no 19. līdz 21. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. SIA “RTU-BT 1” nodrošināja kongresa rīkošanas tehnisko atbalstu - telpu un inventāra nodrošinājumu un sniedza kongresa delegātu ēdināšanas pakalpojumus (pusdienu, uzkodu un kafijas paužu nodrošinājums) 4200 delegātiem. Ar sniegto servisu esam apmierināti un varam sniegt vislabākās atsauksmes par servisu un tehnisko nodrošinājumu. SIA „RTU-BT1” Ēdināšanas servisa nodaļa ir atzīstama par kvalitatīvu piegādātāju ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanā. SIA „RTU-BT1” darbinieki vienmēr bijuši precīzi un kompetenti, gan izstrādājot mums nepieciešamo pakalpojumu piedāvājumu, gan to realizējot.

SIA „Baltijas Kausa Fonds” daudzu gadu garumā ir sadarbojies ar SIA “RTU-BT 1”, rīkojot Pasaules čempionātu motokrosā MX1 Latvijas Grand Prix motocentrā „Zelta Zirgs” Ķegumā.

Mūsu sadarbības ietvaros esam nomājuši “RTU-BT 1” piedāvāto aprīkojumu (krēslus, solus, galdus), un ar mums sniegto servisu esam apmierināti. Kontekstā ar augstāk minēto varam sniegt vislabākās atsauksmes par servisu, tehnisko nodrošinājumu un atbilstošiem risinājumiem negaidītām situācijām. SIA “RTU-BT1” darbinieki vienmēr bijuši precīzi un kompetenti, gan izstrādājot mums nepieciešamā aprīkojuma piedāvājumu, gan piegādājot aprīkojumu, to uzstādot un nodrošinot citu nepieciešamo servisu.

SIA Latvijas - Vācijas kopuzņēmums “REHO” jau no 2005. gada veiksmīgi sadarbojas ar SIA “RTU-BT 1”, izmantojot viņu pakalpojumu, inventāra nodrošinājumu dažādos pasākumos.

Esam nomājuši “RTU-BT1” piedāvāto aprīkojumu (krēslus, solus, galdus, skatuves aprīkojumu u.c.). Ar piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un cenām esam apmierināti un varam rekomendēt sadarbību ar SIA “RTU - BT1” jebkuru lielformāta pasākumu tehniskā aprīkojuma nodrošināšanai. SIA “RTU-BT 1” darbinieki vienmēr bijuši precīzi un kompetenti, gan izstrādājot mums nepieciešamā aprīkojuma piedāvājumu, gan operatīvi piegādājot aprīkojumu, to uzstādot un nodrošinot citu nepieciešamo servisu.

Jūrmalas Kultūras centrs ar SIA “RTU - BT1” sadarbojas lielu pasākumu organizēšanā kopš Kultūras centra dibināšanas brīža.

Šo gadu laikā ir izveidojusies veiksmīgas partnerattiecības dažādu jautājumu risināšanā un Jūrmalas pilsētai nozīmīgu pasākumu realizēšanā. SIA ,,RTU - BT 1” darbinieki vienmēr ir atsaucīgi, gatavi kompromisiem, pielāgoties nestandarta situācijām, kas nereti rodas organizējot liela mēroga pasākumus. Pasākumu realizēšanas gaitā svarīgi ir paļauties uz saviem sadarbības partneriem, tieši tāpēc esam izvēlējušies SIA „RTU - BT I” kā vienus no saviem pastāvīgajiem partneriem, jo SIA ,,RTU - BT 1” darbinieki vienmēr ir precīzi gan piedāvājuma veidošanā, gan savu piedāvāto pakalpojumu sniegšanā.

Ar šo vēlamies izteikt atzinību SIA „RTU-BT1" Ēdināšanas servisa nodaļai, kura sniedza ēdināšanas pakalpojumus šā gada maijā Rīgā notikušajā NATO Parlamentārās asamblejas gadskārtējā sanāksmē, ik dienu nodrošinot kafijas paužu servisu un pusdienas vairāk nekā 600 viesiem.

Uzņēmums apliecināja savu spēju strādāt augstā līmenī, un tā sagatavoto ēdienu kvalitāte arī bija lieliska. Īpaši vēlamies izcelt šā uzņēmuma labi organizēto pasākumu plānošanas darbu un precizitāti. Uzņēmuma darbinieki operatīvi reaģēja uz jebkurām pārmaiņām pasākuma programmā, izpildot gan Saeimas Protokola nodaļas darbinieku, gan NATO PA starptautiskā sekretariāta darbinieku izteiktās vēlmes un norādījumus. No NATO PA dalībniekiem un viesiem saņēmām vislabākās atsauksmes par minēto pakalpojumu kvalitāti.

Ar šo vēlamies izteikt atzinību SIA „RTU-BT1”, kuri ilggadējas sadarbības laikā spējuši sniegt augsta līmeņa servisu, nepieciešamajā daudzumā un atbilstošā kvalitātē piedāvājot: krēslus, drēbju pakaramos, transporta pakalpojumus.

Uzņēmuma personāls ir profesionāls un pretimnākošs, nodrošinot inventāra izsniegšanu un saņemšanu jebkurā nedēļas dienā, jebkurā diennakts laikā.

Biedrība GAUDEAMUS, vairāku gadu garumā sadarbojas ar SIA “RTU-BT 1”, nomājot piedāvāto aprīkojumu (krēslus, solus, galdus u.c aprīkojumu). Ar sniegto servisu esam apmierināti un varam sniegt vislabākās atsauksmes par tehnisko nodrošinājumu un atbilstošiem risinājumiem kora koncertu vajadzībām.

SIA “RTU-BT 1” darbinieki vienmēr bijuši precīzi un kompetenti, izstrādājot mums nepieciešamā aprīkojuma piedāvājumu, piegādājot un uzstādot aprīkojumu, kā arī un nodrošinot citu nepieciešamo servisu.


Dalība


Privātuma politika

Iekšējās kārtības noteikumi  

Tehniskās vadlīnijas  

Copyright © 2016 · All Rights Reserved · rigaexpo.lv