Starptautiskais izstāžu centrs


Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā ir plašākais specializētais izstāžu centrs Baltijas valstīs. Izstāžu centrs ir piemērots apjomīgu un tehniski sarežģītu pasākumu rīkošanai, tas ir viegli transformējams, nodrošina nepieciešamo zāļu skaitu un izvietojumu un ir aprīkots ar mobilajām tribīnēm.
Mūsu uzņēmums lepojas ar zinošu un pieredzējušu komandu, kas jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina pasākumu tehnisko atbalstu. Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir divas stacionāras izstāžu halles (9 200 m2 un 5 700 m2) un divas stacionāras konferenču zāles 220 un 500 personām, kā arī autostāvvieta 720 automašīnām. Izstāžu centram tuvu atrodas sabiedriskā transporta pieturvietas, viesnīcas un restorāni, lidosta, osta, autoosta un dzelzceļa centrālā stacija ir sasniedzami 10-20 minūšu brauciena attālumā.
Starptautiskajā izstāžu centrā notiek izstādes, konferences, kongresi, gadatirgi, mūzikli, koncerti un citi masu pasākumi. 2010. gadā šeit notika NATO Parlamentārās asamblejas pavasara sesija un 2015. gadā Eiropas prezidentūras ietvaros notika COSAC un KADAP pasākumi.


Dalība


Privātuma politika

Iekšējās kārtības noteikumi  

Tehniskās vadlīnijas  

Copyright © 2016 · All Rights Reserved · rigaexpo.lv